Історія закладу освіти

ІМСТИЧІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2

(ЯСЛА - САДОК)

ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Імстичівський ДНЗ № 2 розпочав свою освітню діяльність у червні 2008 року, як садок з однією різновіковою групою.

В квітні 2010 року було відкрито другу групу для дітей ясельного віку.

На даний час в закладі функціонують дві групи:

- для дітей віком від одного до трьох років (15 дітей),

- для дітей віком від трьох до шести (семи) років (20 дітей).

Імстичівський дошкільний навчальний заклад №2 у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305, іншими нормативно-правовими актами, власним статутом.

Головною метою ДНЗ є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти, збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

У всіх вікових групах створене розвивальне середовище, де діти займаються певними видами діяльності. Оформленні осередки: предметно – ігровий, екологічно – природний, розвивальний, драматичний, бібліотечний, мовний. Цікавим об’єктом для спостереження є в куточку природи – акваріум та в живому – морська свинка.

Креативний розвиток досягається на дослідницько-пошуковій діяльності, прогулянках, самостійно-художній діяльності, будівельно-конструктивних іграх.

З дітьми старшої групи проводиться гурткова робота:

- «Пластилінова краса» – керівник Симканич М.В.

- гурток англійської мови – керівник Енеді Г.П.

- музично-вокальний гурток «Співаночка» – керівник Данило Г.І.

Кiлькiсть переглядiв: 137

Коментарi